Novinky

První vítěství na domácím hřišti 3:1

24.08.2015 13:21
Tošanovice 3 : 1 Smilovice   Sestava: Rachman – Skarka, Grygar, Neugebauer, Kelecsény, Papřok, Niemczyk, Pokorný, Batiha, Kovács, Judita Trenér: Hrubý Tomáš

První zápas sezóny venku naši nezvládly...

24.08.2015 13:17
Lučina – Tošanovice 5:3 (3:2) Kdo se v úvodu zápasu pozdržel, mohl přijít o tři rychlé branky. O tu první se postaral už ve 3. minutě hostující Kovács. Domácí sice o tři minut nato Petrošem srovnali krok, ale ve 12. minutě vrátil Tošanovicím vedení proměněnou penaltou...

Postup do 1.B třídy

30.06.2015 20:05
Jak jistě víte, tak naším klukům se i po nezvládnutém zápase proti Hukvaldům ( 0 : 1 ) na domácím hřišti podařilo postoupit. Cesta byla místy složitá,ale o to víc zasloužená. Náš tým si v pohárových utkaní dokázal poradit ze soupeřem z vyšších tříd.Tímto dal najevo svou sílu a dostal se až do jeho...