První zápas sezóny venku naši nezvládly...

24.08.2015 13:17

Lučina – Tošanovice 5:3 (3:2)

Kdo se v úvodu zápasu pozdržel, mohl přijít o tři rychlé branky. O tu první se postaral už ve 3. minutě hostující Kovács. Domácí sice o tři minut nato Petrošem srovnali krok, ale ve 12. minutě vrátil Tošanovicím vedení proměněnou penaltou Grygar. Gólová přestřelka pak pokračovala v závěru prvního dějství.

Ve 35. minutě nejprve srovnal stav Smichovič, aby ve 42. minutě zvrátil misky vah na domácí stranu hlavou Mokryš. Ve druhém poločase Lučina své vedení ještě navýšila. O čtvrtý gól se postaral M. Kohut, pátý přidal Smichovič. Rozhodnutí měl pak v 71. minutě na kopačce L. Kohut, ten ale nabídnutou možnost v podobě penalty odmítl. Poslední slovo tak patřilo hostům, kteří v 82. minutě po vlastním gólu Mokryše snižovali na konečných 5:3 z pohledu domácích.
Lučina: Kielar – Vojkovský (46. R. Tomíček), Staufčík, Mokryš, Goroš – K. Tomíček, M. Kohut, L. Kohut, Myšinský – Petroš (90. Mikulec), Smichovič (69. Bubík). Trenér: René Hruška.

Tošanovice: Pielesz – Skarka, Kelecsény (46. Pokorný), Grygar, R. Papřok – Niemczyk, Nagy (71. Wrubel), Parák (46. Jaworski), Kovács – Batiha, Judita. Trenér: Jiří Fabík.